سینی فلزی گرد طرح ایکیا

پذیرایی از مهمان در فرهنگ های مختلف خصوصا در کشورهایی مثل ایران که به مهمان نوازی در آن توجه زیادی میشود ، از اهمیت خاصی برخوردار است. اما پذیرایی کردن فقط به نوع برخورد شما خلاصه نمی شود بلکه نوع سرو کردن خوراکی و نوشیدنی و همچنین جزییات ریز دیگری از این دست هستند که یک شخص را به میزبان خوبی تبدیل میکند.

پس مشخصا شما به یک سری اقلام نیازمند هستید که در آن به سرو نوشیدنی و تنقلات بپردازید. حال نوع طراحی و کیفیت این لوازم هستند که در کیفیت پذیرایی شما تاثیر گذارند و شما نیاز دارید که با توجه سلیقه خود از زیباترین طراحی های این ظروف مخصوص استفاده کنید. سینی یکی از این ظروف است که طراحی آن بسیار در ظاهر پذیرایی شما تاثیر دارد و ما هم قصد داریم یکی از زیباترین های آن را به شما معرفی کنیم.

این سینی فلزی که به شکل گرد طراحی شده ، محصولی از برند معتبر ایکیا میباشد که همیشه خاص ترین طرح ها را ارائه میدهد. شما میتوانید از این سینی برای سرو شیرینی ، نوشیدنی های مختلف و سایر تنقلات استفاده کنید. این محصول دارای طراحی اصطلاحا مینیمال و صنعتی است که در عین سادگی ، زیبایی وصف نشدنی را برای شما به ارمغان می آورد.

قطر این محصول برابر با 29 سانتیمتر است و از دسته هایی با طراحی زیبا بهره میبرد. جنس این محصول همانطور که گفته شد فلزی است و در رنگ های سفید و مشکی قابل تهیه میباشد. این سینی کاملا ضد آب و مناسب برای قرار دادن نوشیدنی بدون نگرانی از ریختن مایعات است. همچنین سینی های فلزی ایکیا دارای رنگ ثابت هستند.

قیمت این محصول 150000 تومان میباشد