خرید پستی کارواش خانگی 3 سر cawa | فروشگاه اینترنتی تک شاپ 91 | مارکت شاپ | تک شاپ بیز
بستن و مشاهده سایت
نمایش منو

تک شاپ

2

شما 1 محصول در سبد خرید خود دارید

مشاهده تمامی محصولات خالی کردن ثبت نهایی

کارواش خانگی 3 سر cawa

همیشه به کارواش بردن یا شستن ماشین یکی از وقت گیرترین کارها است که باید هر چندروز یک بار انجام شود به ویژه در فصل تابستان ، علاوه بر هزینه گزاف ، مصرف آب زیاد را به همراه دارد. به همین علت با کمک ابزار کارواش خانگی میتوانید به راحتی در کمترین زمان تمام آلودگی های ماشین را بشویید. این ابزار به دلیل اینکه آب را پرفشار خارج می کند میزان آب کمی مصرف می کند.

دهانه مسی 1/2 اینچی با کیفیت بالا با الگوهای اسپری قابل تنظیم. قابل نصب در شیلنگ های معمولی 1/2 اینچی. شما می توانید به سادگی نازل را بچرخانید تا سبک اسپری را در هنگام آبیاری باغچه، شستشوی ماشین، منازل و غیره تغییر دهید. ساخته شده از برنج خالص 1/2 اینچ مقاوم در برابر زنگ زدگی ماندگاری طولانی قوی و بادوام: اگر به لطف مواد مسی روی زمین بیفتید، نمی شکند. هزاران بار تست شده است.
کمتر از 1 دقیقه طول می کشد تا نازل در لوله 1/2 اینچی نصب شود. متناسب با تمام شیلنگ ها با ضخامت نیم اینچ. 


نازل اسپری دارای مهر و موم های داخلی است که با پایه 1/2 اینچی تناسب بسیار خوبی ایجاد می کند.نصب و برداشتن آسان. طول دهانه 9.5 سانتی متر طول کشش = 3.5 سانتی متر این نازل دارای 3 سری است که میزان تراکم آب را تغییرمیدهد اگر به آب های پرفشار و متراکم نیاز دارید برای از بین بردن گرد و غبار و آلودگی های ماشین از سری کوچک تر استفاده میکنید. اگر برای آبیاری گیاهان میخواهید بهتر است از سری بزرگتر که آب را با فشار کم و عریض خارج می کند استفاده کنید.

قیمت این محصول220000تومان