خرید پستی چراغ بی سیم light | فروشگاه اینترنتی تک شاپ 91 | مارکت شاپ | تک شاپ بیز
بستن و مشاهده سایت
نمایش منو

تک شاپ

2

شما 1 محصول در سبد خرید خود دارید

مشاهده تمامی محصولات خالی کردن ثبت نهایی

چراغ بی سیم light

چراغ کابینت با تشخیص حرکت انسان در محدوده 16.4 فوت/120 درجه به طور خودکار روشن می شود و 20 ثانیه پس از خروج افراد خاموش می شود.  فناوری حرکت مادون قرمز ارتقا یافته آن را حساس تر می کند، خطای روشن/خاموش خودکار چراغ LED را کاهش می دهد و نور کابینت را دقیق تر و سریع تر می کند.

 چراغ کابینت حسگر حرکت LED دارای 5 حالت است که روشن/خاموش/تغییر دمای رنگ/حرکت سنسور/حالت کم نور است.  تمام عملیات توسط یک کلید کنترل می شود، استفاده آسان برای بزرگسالان و کودکان.  چراغ‌های حسگر حرکتی دارای عملکرد حافظه نیز هستند، وقتی دوباره چراغ را روشن می‌کنید، حالت روشنایی، رنگ نور و روشنایی مانند قبل می‌ماند.

 

طراحی مغناطیسی، بدون سیم کشی و هیچ حفاری را نمی توان به طور مستقیم استفاده کرد.  چراغ کابینت را می توان مستقیماً به محصولات آهنی متصل کرد.  همچنین می توانید از بست آهنی ارائه شده توسط چسب برای محکم کردن آن در هر جای دیگری استفاده کنید. این چراغ کابینت آشپزخانه بی سیم نه تنها می تواند به عنوان لامپ فضایی و چراغ دکوراسیون دیوار، بلکه به عنوان چراغ کابینت، چراغ کمد، چراغ راهرو، چراغ کابینت، چراغ کابینت، چراغ اضطراری، چراغ جعبه ابزار، اتاق خواب استفاده شود.  نور شب یا نور کمپینگ تا هر گوشه تاریکی را برای شما روشن کند.

 

قیمت این محصول550000تومان